לקוחות ממליצים

רביד טל ברמן – דירת קבלן מצליח: “שלומי היקר והמוכשר בטירוף, זה מדהים איך מפגש מקרי לפני שנתיים תמימות, הניב חברות כל כך טובה, שמחה, כיף, עיצוב ואהבה!!! אז איפה נתחיל…את שלומי פגשנו במקריות הכי גדולה ומרגע הראשון הוא נכנס לנו עמוק ללב וידענו שמכאן סיפור האהבה רק החל…אין מילים לתאר כמה שאתה מוכשר – עשית לנו את בית החלומות בדיוק כפי שדמיינו וביקשנו לעצמנו!!! עברנו ביחד תהליך מדהים ומהנה שבו הבנת את הרצונות שלנו ומכאן עברנו צעד צעד יחד עד להגשמת החלום!!! הכל באווירה טובה, עיצובית ומדהימה!!! אז באמת רצינו להגיד לך תודה רבה על הכל!!! ומאחלים לך להמשיך לפרוח, לגדול ולהצליח בגדול, כי בשבילך השמיים הם הגבול!!!! אוהבים אותך מאוד משפחת ברמן”.

המלצות 1

יונה ויעקב וידאס- דירה ברמת גן: ” שלומי היקר, הגיע הזמן להגיד תודה גדולה לאיש מקצוע מדהים אך בראש  ובראשונה למי שאתה, שמחתי להכיר איש יקר, אנושי, נעים רגוע (וגם מרגיע), קשוב, מקצועי ועם הרבה קסם אישי. מודה שבהתחלה היו לי הרבה חששות, אבל מרגע שהחלטתי לצאת מהקופסא ולזרום עם הרעיונות המדהימים שלך התוצאה לא איחרה לבוא. התכנון שלך היה מקצועי ומדויק, חשבת על כל פרט מתחילתו ועד סופו. “תודה על הליווי המקצועי ברכישות הפריטים שהלבישו את הבית, תודה על “.הזמינות הסבלנות וההתמדה, תודה על הדרך שעשית עמנו ושבזכותך, כשרונך וניסיונך, הגענו לתוצאה המרהיבה”.

27751687_828067417385933_8726875962401909369_n27657842_828067454052596_7917602913035494765_n

נועה בטאט- דירת קבלן ברמת גן: ” שלומי היקר, אחרי דרך ארוכה הגענו אל הנחלה 🙂 רוצה לומר פשוט תודה!!! תודה על המקצועיות, הסבלנות, השירותיות והטעם הטוב ללא פשרות והכי תודה- על דירת החלומות 🙂 אין עליך בעולם! אוהבת ומעריכה המון נועה בטאט”.

איתן ואמיר קמינסקי שטמר- דירה במגדל ת”א: “שלומי, חבר ומעצב סופר מוכשר, עיצב לנו בית במגדל, אתגר בפני עצמו – החל ממקומות האחסון בדירה קטנה, שעוצבו ונוצלו נכונה, וכלה בהתאמה שלו לאהבה שלנו – עיצוב רטרו עם נגיעות מודרניות. כל אחד שנכנס אלינו לבית שואל אותנו מי עיצב לנו אותו. מבינים מהרגע הראשון שיד אמן נגעה בבית.
שלומי רואה כמכלול אחד את כל אתגרי הפרויקט: בעלי הדירה, מקומות אחסון, עיצוב פראקטי, ולבסוף גם עיצוב מכלול ומרחבים. ממליצים בחום ואוהבים מאוד”.

דניאל ומוטי בן שימול -דירת קבלן בנס ציונה: “שלומי שלנו….וואוו איך חלפו להם שנתיים ואף יותר, התחלנו כשהחלום היה על הנייר וההדמיות על מסך המחשב והיום אנחנו חיים בחלום. חלום שאתה עזרת להגשים. יצרת עבורנו בית מלא בקסם ואווירה בדיוק כמו כשחלמנו וזה לא פשוט להגשים חלום. ימים של חיפושים והתלבטויות, אתה בוחר ואנחנו מתלבטים, אתה מתעקש ואנחנו בסוף משתכנעים 🙂 נהנו מכול רגע במסע איתך, היית זמין עבורנו בכול רגע נתון, לכול התייעצות או רעיון עיצובי מוטרף שעלה בראשנו ודאגת לאזן. בקיצור זאת הייתה חוויה מיוחדת לעבוד איתך כי מעבר לעובדה שאתה מעצב על אתה מצחיק, אנושי ונהנו לבלות איתך ימים שלמים. אנחנו רוצים להודות לך מכול הלב על התוצאה המדהימה. כול אורח שנכנס לבית שופע מחמאות וזה כמובן בזכותך. מאחלים לך המון הצלחה בהמשך להגשת חלומות למשפחות נוספות. ואם זה נשמע כפרידה אז ממש לא. אוהבים אותך מאוד, דניאל ומוטי”

שרון וניסים אסייג-וילה חדשה ברשל”צ: “שלומי היקר, נפלה בחלקינו ההזדמנות להודות לך ולהביע את הערכתנו הרבה אליך. את יכולותיך המקצועיות ,הכרנו באוגוסט 2014 כשרכשנו דירה בשכונת נחלת יהודה בראשון לציון. מהפעם הראשונה שנפגשנו היה לנו ברור, שאתה הוא האחד…  מהמפגש הראשון, נסכת בנו הרגשת בטחון, שאנו בידיים טובות. סמכנו עליך בעיניים עצומות, הערכנו את טעמך ואת עצותיך המקצועיות , ידעת לבחור את העיצוב המדוייק מבלי שנוותר על טעמנו האישי . הפכת את דירתנו החדשה למקור גאווה ולבית מהמם ביופיו.  תודתנו הרבה לך ועל מה שאתה. באהבה, משפחת אסייג”.

שלי ואריה רשקס- דירת פנטהאוז מקבלן בהרצליה: “כל מי שמחפש ויחפש מעצב פנים ורוצה לקבל חוות דעת כנה ולא משוחדת על שלומי, ההמלצה הזו מיועדת עבורו.  את שלומי הכרתי באופן מקרי ביותר ולזה אני קוראת גורל, הוא הגיע אלינו עם הדיירים שקנו מאיתנו את הדירה ומאותו הרגע התפתח לו סיפור אהבה! כמובן שמיד חטפנו אותו לעזור לנו לעצב את דירתנו החדשה. מעבר לרעיונות העיצוב המקצועיים שלומי מפגין אחריות ומסירות ויוצק לעבודתו את נשמתו הוא כל כולו נמצא איתנו בפרוייקט כאילו היה זה ביתו שלו מלווה אותנו מתכנון החשמל הנחת הריצוף פיקוח העבודה בסביבת העבודה וקניית הריהוט אנחנו סומכים על שיקול דעתו בכל פרט ופרט בתהליך, לכן כמובן אנחנו מאוד מאוד ממליצים על שלומי כאיש עבודה הנאמן לעבודתו וללקוחות”.

המלצות 2

לילך ומיכאל רבינוביץ- שיפוץ וילה בהרצליה: “שלומי היקר, רצינו לומר לך תודה! על המקצועיות, ההכוונה, ההתעקשות, ההשקעה, האכפתיות, במהלך הליווי והתכנון של שיפוץ ביתנו. הבית יצא יפה כמו שחלמנו ובכל פעם שאנחנו נכנסים הביתה הלב מתרחב. אתה בחור מקסים ומקצוען אמיתי ואין ספק שהשארת את חותמך בבית (חותם עם הרבה עיגולים). תמשיך להצליח ולעצב בתים מקסימים! מאיתנו משפחת רבינוביץ.”

דליה והרצל זילכה- שיפוץ בגבעתיים: “לשלומי בוטנסקי היקר, אנו מבקשים להודות לך מקרב לב על קורת הרוח והנחת הגדולות שהסבת לנו. רבים וטובים הזהירו אותנו שפרוייקט שיפוץ דירה עומד להיות מתיש ועלול לפגוע בבריאותנו וביחסנו הזוגיים. עלינו לומר, שלא רק שאנו נהנים עד למאד מהתוצאה, אלא גם שדי נהנינו במהלכו של הפרוייקט. אין ספק שאישיותך הנעימה, הבנתך ומקצועיותך הגדולים, תרמו להנאתנו מהעשייה גם במהלך העבודה ועל אחת כמה וכמה מהתוצאה. ברצונינו לציין שלמרות החשדנות הגדולה שליוותה אותנו בראשית פרוייקט השיפוץ העמוק של דירתנו הישנה, אנחנו רואים בך כעת כמנצח הגדול של התוצאה. זהו מקרה מוזר בו “היריב” מנצח ואנחנו כמפסידים נהנים ממתיקותו הרבה של ניצחונו של “היריב”. לא רק אנו רואים בך כמנצח הגדול של הפרוייקט אלא גם הקבלן הראשי, קבלן החשמל ועוד קבלני משנה שונים ורבים שהעסקנו ו/או בתי מסחר מהם רכשנו מוצרים. למדנו לדעתת כי כולם, כחוט השני, מעריכים ומעריצים את יכולות התכנון והעיצוב שלך ויכולתך לראות את המוצר המוגמר מראש והרבה לפני היוולדו. ברצונינו לציין שאנו ממש חשים שאנו גרים בדירה שונה וחדשה לחלוטין, מאד כיפית ומודרנית, כאילו בסויטה נשיאותית במלון חמישה כוכבים ואפילו ההד בתוך הדירה השתנה ומעניק לנו תחושה של נופש. אנו גאים בדירתנו כעת וחשים בה נפלא. מאחלים לך הצלחה ושתעשה טוב גם לאחרים ותהנה יחד עימם”.

טללית וגיא כהן- פנטהאוז בחולון: “שלומי בן אדם מקסים, אחראי, נקי, מסודר ודייקן ממש ממש נהנתי לעבוד איתו, נכון שהיו חילוקי דעות בדברים מסוימים אבל תמיד הגענו לעמק השווה, לאורך כל הדרך עבדנו בשיתוף פעולה נהדר, תמיד תמך ועזר היה 10, אחד הדברים הטובים שעשיתי ויצא לי בית מושלם. כשהגענו לראות את הפנטהאוז נכנסתי ישר לחדר השינה שהיה מאוד קטן ובגלל זה לא רציתי לקנות את הבית, שלומי הבטיח שיתכנן חדר השינה גדול, ויצא חדר שינה מושלם. רק מעצב על בעל ראיה יכול לעשות מה ששלומי עשה לבית, יש לי בית בית מהמם, שלומי התעקש על דברים שבהתחלה לא רציתי, ואני שמחה שהתעקש,  אני הכי מרוצה בעולם”.

תקווה וויקטור עזריה- שיפוץ בבת-ים: “קיבלתי המלצה חמה על שלומי מהחתן שלי, שלומי ליווה אותנו בתהליך השיפוץ של הדירה ונתן מענה בכל עת, הפרויקט כלל גם עיצוב ותכנון של מטבח ובית מקלחת חדשים בהתאם לבקשות ולשימוש שלנו. היחס המקצועיות והיצירתיות יצרו לנו תוצאה מרשימה והרגשה טובה. אנחנו לא מפסיקים לקבל פידבקים וממליצים בחום”.

אלון ושלומי בירן- דירת קבלן בפ”ת: “לעבוד עם שלומי זו חווייה! פנינו אליו לעיצוב ותכנון הדירה שלנו, וכל אחד מאיתנו ביקש סגנון אחר. התחושה שקיבלנו היא ששלומי נתן מענה לבקשות השונות שלנו תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים וקו עיצובי. היה כיף ונעים לעבוד איתך ברמה האישית והמקצועית, לקחת אותנו בדיוק למקום שרצינו”.

עדי והראל אוליאל- שיפוץ וילה בתל אביב: שלומי היקר, רציתי להודות לך על התקופה המטורפת שבילינו יחד בשיפוץ הבית שלנו. זה התחיל עוד לפני הרכישה שבאת לראות את הנכס ואמרת מיד: ״יש פוטנציאל״. הייתי לקוחה קשה, מאתגרת, דעתנית אבל מלאה בסטייל! ידעתי בדיוק מה אני רוצה ואז אתה ידעת לבוא ולשים לי מראה ולהראות לי בדיוק את ההיפך וגם לשכנע אותי. ומה שהכי מדהים שצדקת. מודה על כל רגע שבחרתי בך ובצוות המדהים שלך לפרוייקט חיי❤

Comments are closed.