לקוחות מספרים

בעז מררי- שיפוץ בגבעתיים: “שלומי היקר, בחלומות הכי ורודים לא תיארתי לי שזו תהיה התוצאה!

כשיצאנו לדרך ידעתי שאתה בעל מקצוע מהמעלה הראשונה, אולם כאחד שחושש משיפוץ לא ציפיתי שתהיה גם הפסיכולוג שלי

אתה השרית נינוחות ובטחון במהלך כל הדרך, הצגת את ההדמיה בצורה שתיקח את טעמי קדימה ומקסמת את גודל החלל ושטחי האחסון בבית. ניהלת את התקציב והוצאת ממנו את המרב,

ליווית את מהלך בחירת החומרים והשיפוץ ביד רמה כאילו זה ביתך שלך, והשארת לי- שלא מבין דבר בעיצוב להשתאות. אתה יצרת מדירה ישנה בגבעתיים שלא שופצה 40 שנה- ארמון מודרני!

“אני מודה לך כל יום כשאני יושב בבית המדהים שלי – אוהב אותך המון בועז.”

שירלי וגילי גאנוניאן- שיפוץ בתל אביב: ״דע לך זהב טהור זורח בביתך…״

אלו המילים הנכונות והמתארות במדויק את ההליך העוצמתי והחוויתי שעברנו בבניית הבית שלנו כזוג ומשפחה בליווי של שלומי בוטנסקי המדהים!

החל מפגישת ההכרות, חילופי הרעיונות, פגישות האפיון, סיורי רעיונות, ביקורים שלל בתי העסק והמפגשים התכופים בנכס. משלב ההריסה ועד אחרון השטיחים. זכינו להכיר מעצב ואדריכל שהוא הרבה מעבר.

איש נעים בעל יכולת הכלה (בכל זאת אישה  בשלבי הריון מתקדמים), מקצוען ברמות הגבוהות ביותר, בעל יכולת לגבש חזון ולהביא למימושו המלא! ללא פשרות!!! אומן שהפך חבר לחיים.

אנשי הצוות הנבחרים בקפידה, ובעלי המקצוע מהשורה הראשונה נכונים לבצע כל שמוטל עליהם מתוך חיבור למשימה והכל בחיוך ואהבה.

הזהב הטהור נגלה לעינינו בכל עת שדלת ביתנו נפתחת ובכל יום מחדש.

תודה לך שלומי יקירנו! שירלי וגילי גאנוניאן.”

אירינה ואדי גולדשמיט- שיפוץ במושב מצליח: “שלומי, רציתי להגיד לך המון תודה והוקרה על חשיבתך, יצירתך, ותכנון הנפלא של הבית.

היו לנו המון החלטות משותפות וחששות אבל אתה ופרי דמיונך נתת לנו את הביטחון והשקט שהעיצוב יתגבר על החששות.

היה לנו מאוד כיף בתהליך הליווי איתך ולא האמנו איזה מהפך נוצר בדירה.

עוד במהלך הקורס שבו השתתפו ואני ואשתי שאתה הדרכת ,עוד אז ידעתי וראיתי שיש בן אדם עם חשיבה וידע עצום של בחירת חומר ואלמנט אשר יודע מה אפשר לעשות איתו. המון המון המון תודה רבה!

מי ייתן לך המון לקוחות חדשים אשר גם להם יתגשם החלום של דירה חדשה יפה וחמה כמו שלנו!  המון המון בריאות ופרנסה!”

רביד טל ברמן – דירת קבלן מצליח: “שלומי היקר והמוכשר בטירוף, זה מדהים איך מפגש מקרי לפני שנתיים תמימות, הניב חברות כל כך טובה, שמחה, כיף, עיצוב ואהבה!!! אז איפה נתחיל…

את שלומי פגשנו במקריות הכי גדולה ומרגע הראשון הוא נכנס לנו עמוק ללב וידענו שמכאן סיפור האהבה רק החל…אין מילים לתאר כמה שאתה מוכשר – עשית לנו את בית החלומות בדיוק כפי שדמיינו וביקשנו לעצמנו!!! עברנו ביחד תהליך

מדהים ומהנה שבו הבנת את הרצונות שלנו ומכאן עברנו צעד צעד יחד עד להגשמת החלום!!! הכל באווירה טובה, עיצובית ומדהימה!!! אז באמת רצינו להגיד לך תודה רבה על הכל!!! ומאחלים לך להמשיך לפרוח, לגדול ולהצליח בגדול, כי בשבילך השמיים הם הגבול!!!!

אוהבים אותך מאוד משפחת ברמן”.

יונה ויעקב וידאס- דירה ברמת גן: ” שלומי היקר, הגיע הזמן להגיד תודה גדולה לאיש מקצוע מדהים אך בראש  ובראשונה למי שאתה, שמחתי להכיר איש יקר, אנושי, נעים רגוע (וגם מרגיע), קשוב, מקצועי ועם הרבה קסם אישי. מודה שבהתחלה היו לי הרבה חששות, אבל מרגע שהחלטתי לצאת מהקופסא ולזרום עם הרעיונות המדהימים שלך התוצאה לא איחרה לבוא.

התכנון שלך היה מקצועי ומדויק, חשבת על כל פרט מתחילתו ועד סופו. תודה על הליווי המקצועי ברכישות הפריטים שהלבישו את הבית, תודה על הזמינות הסבלנות וההתמדה,

תודה על הדרך שעשית עמנו ושבזכותך, כשרונך וניסיונך, הגענו לתוצאה המרהיבה”.

נועה בטאט- דירת קבלן ברמת גן: ” שלומי היקר, אחרי דרך ארוכה הגענו אל הנחלה 🙂 רוצה לומר פשוט תודה!!!

תודה על המקצועיות, הסבלנות, השירותיות והטעם הטוב ללא פשרות והכי תודה- על דירת החלומות 🙂

אין עליך בעולם! אוהבת ומעריכה המון נועה בטאט”.

יוליה ואילן ארזואן-דירת קבלן בפתח תקווה: “שלומי היקר, מה אפשר לומר שעוד לא  אמרנו?

תודה על כל התקופה שעברנו! היית לנו בית בתקופה לחוצה, נתת חיוך ונתת עצה. היית לנו חבר, פסיכולוג, יועץ ומגשר ואת הכל עשית בחיוך בלי להתפשר.

אתה מעצב בנשמה ואיש אשכולות, לא יכולנו לבקש יותר, והתוצאות מראות!

אז תודה על הנחישות ושגם ברגעים קשים לא הסכמת לוותר, עשית לנו בית לתפארת!

אוהבים אותך! בליבנו לנצח תישאר. משפחת ארזואן”. 

יובל גרמי- שיפוץ דירה בתל אביב: “בקיץ 2018 חתמתי על חוזה רכישת דירת 2 חדרים בדרום ת”א. אמנם היה לי ויז’ן,אך לא היה לי ספק שאצטרך סיוע מקצועי בשיפוץ ובעיצוב והיה חשוב לי מישהו שיתחבר לראש שלי, שיבין את מגבלות התקציב שלי ולא ייתן תחושה שמדובר בפרוייקט קטן וזניח (מבחינתו). התחלתי להיוועץ בחברים והועלו שמות שונים, אך דיי חששתי “להמר” במשהו כזה מהותי. ואז נזכרתי שהפתרון ממש מתחת לאף, “שלומי מהחדר כושר”… זכרתי שהיו לנו שיחות פה ושם והתרשמתי ממנו מאוד. יצרתי עימו קשר וקבענו להיפגש לקפה וגישוש. שלומי הגיע לפגישה בזמן, נינוח וחייכני. שאל הרבה שאלות, בעיקר הקשיב ופתאום שלף סקיצות ואת תרשים הדירה. כבר אז התרשמתי מההתייחסות שלו לפרויקט מבלי קשר לגודלו- הוא כינה זאת “להגשים לי חלום”.

ישבנו על תכנון עקרוני וקבענו להיפגש בעוד כשבוע לבניית לתוכנית עבודה ובניית תקציב ויצירת סרטון הדמיה. חזרתי הביתה נרגש וחרשתי כל הערב על סרטוני עיצוב ביוטיוב והדרכות לתכנון בכלל ותכנון מטבח בפרט. ואז גם קיבלתי חיזוקים לכך ששלומי הבחירה הנכונה. המקצועיות שלו, הידע והבקיאות שלו  תאמו  לכל מה שראיתי בסרטונים.

סרטון ההדמיה המחיש לי את מימוש החלום והתחלנו במלאכה. בנינו יחד תקציב ולו”ז, תשריט עם מידות ותכנון עד לפרט האחרון. ערכנו פגישות יחד עם ספקים ואם ניתן היה להקל היינו מתאמים דברים בטלפון לחסוך בנסיעות. שלומי גם המליץ על בעלי מקצוע ואף עמד בקשר צמוד עימם מה שאיפשר לי להמשיך בעבודה ולהיות בראש שקט לגבי הביצוע בפועל וכמובן התוצאה הסופית.מעורבותו היתה מהפרט הקטן עד לגדול- החל מלהסביר למתקין על כיוון הפרקט ועד למיקום גובה הנורות. תכנון האינסטלציה והחציבות.

לאורך כל הדרך הרגשתי שזה הבייבי שלו וחשוב לו שאהיה מרוצה. התלבטנו יחד והחלטנו יחד החל מצבע הטפט ועד לגוון המטבח. הרגשתי ששלומי מלווה אותי לאורך כל הדרך וכאילו אני הלקוח היחיד שלו.

ניסה בכל דרך לחסוך בעלויות והציע פתרונות יצירתיים של מעצב שמחובר למציאות-  ואיקאה ועלי אקספרס זו לא מילה גסה מבחינתו. התוצאה לא איחרה להגיע (עמדנו בזמנים) והייתה בדיוק כמו בהדמיה. החלל בנוי נכון, נותן תחושה של בית אמיתי ולא מוזיאון- חדר השינה נראה כלקוח מקטלוג, הסלון מעוצב ופרקטי וגולת הכותרת…המטבח! (חמד). בדיוק כמו שפינטזתי! הצבעים, התכנון, הגימור והכי חשוב הנוחות וההתאמה המושלמת לצרכיי. עברה שנה וקצת מאז שנכנסתי לדירה ואני עדיין מתלהב ונרגש כל פעם שאני מסובב ת’מפתח ופותח תדלת כשאני נכנס הביתה. גם הפידבקים מחברים הם רק תשבוחות. השכנים באים לראות ולהתרשם ויש אפילו מתווך שביקש להביא לקוחות שלו לראות את “הדירה לדוגמא”… והמבחן האמיתי…אמא שלי… אפילו היא מרוצה😉

אז שלומי, תודה ענקית! באמת הגשמת לי חלום❤. יובל”

מורן וניר בלומנטל- דירה בראשון לציון: “לאחר שקנינו דירה מקבלן, החלטנו לבחור באיש מקצוע שיסייע לנו בכל השלבים הכרוכים בקניית דירה מקבלן. בחרנו בשלומי, לאחר שראינו עבודות שלו, ופגישת התרשמות בה התרשמנו מאיש מקצוע אמיתי, שירותי ושהתאים את עצמו לדרישות שלנו.

שלומי היה שותף בכל השלבים החל מתכנון פונקציונאלי של הדירה (הזזת קירות, קביעת נקודות חשמל וכד׳), כך שהדירה תתאים לצרכים האישיים שלנו. בחירת ריצוף, קרמיקות, כלים סניטרים, דלתות פנים ומטבח. זה כלל פגישות בין מספר ספקים ששלומי היה נוכח בכל פגישה ותמיד הוסיף מנסיונו האישי.

שלומי גם היה בפגישות הקריטיות מול הקבלן, שלב החתימה על התכניות הסופיות של הדירה, שלב אישור ביצוע התכנית בשטח ונוכחות בפרוייקט מספר פעמים במהלך הבנייה. בשלבים המתקדמים של הבנייה ולקראת קבלת מפתח, התחלנו לעצב את תוכן הבית, צבע ארונות מטבח עם צבע השיש, בחרנו מנורות לבית, הגדרנו אלמנטים מרכזיים עיצוביים (קיר כח), ארונות פנים, מקלחונים וכד׳.

לכל אורך התהליך שארך כשנתיים, שלומי היה זמין להתייעצויות, שאלות ושגעונות שעלו תוך כדי. נחשפנו לאדם מדהים. אפילו ההורים שלי שבתחילת הדרך לא היו בטוחים בנחיצות איש מקצוע שכשזה, שינו דעה בזכות שלומי.

בתודה והערכה רבה – מורן וניר בלומנטל”.

איתן ואמיר קמינסקי שטמר- דירה במגדל ת”א: “שלומי, חבר ומעצב סופר מוכשר, עיצב לנו בית במגדל, אתגר בפני עצמו –

החל ממקומות האחסון בדירה קטנה, שעוצבו ונוצלו נכונה, וכלה בהתאמה שלו לאהבה שלנו – עיצוב רטרו עם נגיעות מודרניות. כל אחד שנכנס אלינו לבית שואל אותנו מי עיצב לנו אותו.

מבינים מהרגע הראשון שיד אמן נגעה בבית. שלומי רואה כמכלול אחד את כל אתגרי הפרויקט: בעלי הדירה, מקומות אחסון, עיצוב פראקטי,

ולבסוף גם עיצוב מכלול ומרחבים. ממליצים בחום ואוהבים מאוד”.

מירן ודיווי הלופגיל- דירת קבלן בהרצליה: “החלטתנו לבחור בשלומי בוטנסקי נבעה מתוך היכרות ראשונית של עבודותיו בדירות ובתים אחרים.
מאוד התרשמנו מהעיצובים הלא שיגרתיים, ופורצי הדרך. פרט לכך שלומי עצמו אדם נעים ומלא רעיונות כרימון.
כשפנינו אליו הגענו חצויים מבחינה עיצובית, כל אחד מאיתנו רצה סגנון שונה לחלוטין.
שלומי בכישרון והרבה אינטליגנציה הצליח לשלב את שני הסגנונות באופן מושלם כך שכל אחד מאיתנו היה מאוד מרוצה.
הליווי היה מקצועי מאוד, הוא היה אוזן קשבת לכל בקשה שלנו.
התוצאה הסופית בית מושלם, כל האורחים מתפעלים ומבקשים כרטיס ביקור של מעצב הפנים.
ולקינוח כתוספת רכשנו חבר יקר לחיים”.

דניאל ומוטי בן שימול -דירת קבלן בנס ציונה: “שלומי שלנו….וואוו איך חלפו להם שנתיים ואף יותר,התחלנו כשהחלום היה על הנייר וההדמיות על מסך המחשב והיום אנחנו חיים בחלום.

חלום שאתה עזרת להגשים. יצרת עבורנו בית מלא בקסם ואווירה בדיוק כמו כשחלמנו וזה לא פשוט להגשים חלום. ימים של חיפושים והתלבטויות, אתה בוחר ואנחנו מתלבטים, אתה מתעקש ואנחנו בסוף משתכנעים 🙂

נהנו מכול רגע במסע איתך, היית זמין עבורנו בכול רגע נתון, לכול התייעצות או רעיון עיצובי מוטרף שעלה בראשנו ודאגת לאזן.

בקיצור זאת הייתה חוויה מיוחדת לעבוד איתך כי מעבר לעובדה שאתה מעצב על אתה מצחיק, אנושי ונהנו לבלות איתך ימים שלמים.

אנחנו רוצים להודות לך מכול הלב על התוצאה המדהימה.כל אורח שנכנס לבית שופע מחמאות וזה כמובן בזכותך.

מאחלים לך המון הצלחה בהמשך להגשת חלומות למשפחות נוספות.

ואם זה נשמע כפרידה אז ממש לא. אוהבים אותך מאוד, דניאל ומוטי”

שרון וניסים אסייג-וילה חדשה ברשל”צ: “שלומי היקר, נפלה בחלקינו ההזדמנות להודות לך ולהביע את הערכתנו הרבה אליך.

את יכולותיך המקצועיות הכרנו כשרכשנו דירה בשכונת נחלת יהודה בראשון לציון. מהפעם הראשונה שנפגשנו היה לנו ברור, שאתה הוא האחד…

מהמפגש הראשון, נסכת בנו הרגשת בטחון, שאנו בידיים טובות. סמכנו עליך בעיניים עצומות, הערכנו את טעמך ואת עצותיך המקצועיות ,

ידעת לבחור את העיצוב המדויק מבלי שנוותר על טעמנו האישי .

הפכת את דירתנו החדשה למקור גאווה ולבית מהמם ביופיו.  תודתנו הרבה לך ועל מה שאתה. באהבה, משפחת אסייג”.

שני ותמיר כרמלי- שיפוץ דירה בגבעתיים: “שלומי היקר, יש זוגות שיש להם חזון ברור לגבי הבית עליו הם חולמים. החלום שלנו היה לתת למישהו אחר ליצור עבורנו בית מדהים. כי אנחנו יודעים איך נראה קוד יפה, אבל פחות רואים את ההבדל בין צבע שמנת לצבע קפה.

ולמרות שאתה רגיל שתמיד יש הרבה דעות, אצלנו היה עליך לקחת את כל ההחלטות. תודה על הסבלנות בעשרות הטלפונים ..בלעדיך לא היינו יודעים שיש דבר כזה פלפונים. תודה שיצרת לנו בית עליו לא חשבנו לחלום.

ללא ספק יצאנו מן האשפתות לארמון”.

שלי ואריה רשקס- דירת פנטהאוז מקבלן בהרצליה: “כל מי שמחפש ויחפש מעצב פנים ורוצה לקבל חוות דעת כנה ולא משוחדת על שלומי, ההמלצה הזו מיועדת עבורו.

את שלומי הכרתי באופן מקרי ביותר ולזה אני קוראת גורל, הוא הגיע אלינו עם הדיירים שקנו מאיתנו את הדירה ומאותו הרגע התפתח לו סיפור אהבה! כמובן שמיד חטפנו אותו לעזור לנו לעצב את דירתנו החדשה.

מעבר לרעיונות העיצוב המקצועיים שלומי מפגין אחריות ומסירות ויוצק לעבודתו את נשמתו הוא כל כולו נמצא איתנו בפרוייקט כאילו היה זה ביתו שלו

מלווה אותנו מתכנון החשמל הנחת הריצוף פיקוח העבודה בסביבת העבודה וקניית הריהוט אנחנו סומכים על שיקול דעתו בכל פרט ופרט בתהליך,

לכן כמובן אנחנו מאוד מאוד ממליצים על שלומי כאיש עבודה הנאמן לעבודתו וללקוחות”.

לילך ומיכאל רבינוביץ- שיפוץ וילה בהרצליה: “שלומי היקר, רצינו לומר לך תודה! על המקצועיות, ההכוונה, ההתעקשות, ההשקעה, האכפתיות,

במהלך הליווי והתכנון של שיפוץ ביתנו. הבית יצא יפה כמו שחלמנו ובכל פעם שאנחנו נכנסים הביתה הלב מתרחב. אתה בחור מקסים ומקצוען אמיתי ואין ספק שהשארת את חותמך בבית (חותם עם הרבה עיגולים).

תמשיך להצליח ולעצב בתים מקסימים! מאיתנו משפחת רבינוביץ.”

דליה והרצל זילכה- שיפוץ בגבעתיים: “לשלומי בוטנסקי היקר, אנו מבקשים להודות לך מקרב לב על קורת הרוח והנחת הגדולות שהסבת לנו.

רבים וטובים הזהירו אותנו שפרוייקט שיפוץ דירה עומד להיות מתיש ועלול לפגוע בבריאותנו וביחסנו הזוגיים. עלינו לומר, שלא רק שאנו נהנים עד למאד מהתוצאה, אלא גם שדי נהנינו במהלכו של הפרוייקט. אין ספק שאישיותך הנעימה, הבנתך ומקצועיותך הגדולים, תרמו להנאתנו מהעשייה גם במהלך העבודה ועל אחת כמה וכמה מהתוצאה.

ברצונינו לציין שלמרות החשדנות הגדולה שליוותה אותנו בראשית פרוייקט השיפוץ העמוק של דירתנו הישנה,

אנחנו רואים בך כעת כמנצח הגדול של התוצאה. לא רק אנו רואים בך כמנצח הגדול של הפרוייקט אלא גם הקבלן הראשי, קבלן החשמל ועוד קבלני משנה שונים ורבים שהעסקנו ו/או בתי מסחר מהם רכשנו מוצרים. למדנו לדעת כי כולם, כחוט השני, מעריכים ומעריצים את יכולות התכנון והעיצוב שלך ויכולתך לראות את המוצר המוגמר מראש והרבה לפני היוולדו.

ברצונינו לציין שאנו ממש חשים שאנו גרים בדירה שונה וחדשה לחלוטין, מאד כיפית ומודרנית, כאילו בסויטה נשיאותית במלון חמישה כוכבים ואפילו ההד בתוך הדירה השתנה ומעניק לנו תחושה של נופש. אנו גאים בדירתנו כעת וחשים בה נפלא. מאחלים לך הצלחה ושתעשה טוב גם לאחרים ותהנה יחד עימם”.

טללית וגיא כהן- פנטהאוז בחולון: “שלומי בן אדם מקסים, אחראי, נקי, מסודר ודייקן ממש ממש נהנתי לעבוד איתו, נכון שהיו חילוקי דעות בדברים מסוימים אבל תמיד הגענו לעמק השווה,

לאורך כל הדרך עבדנו בשיתוף פעולה נהדר, תמיד תמך ועזר היה 10, אחד הדברים הטובים שעשיתי ויצא לי בית מושלם.

כשהגענו לראות את הפנטהאוז נכנסתי ישר לחדר השינה שהיה מאוד קטן ובגלל זה לא רציתי לקנות את הבית,

שלומי הבטיח שיתכנן חדר השינה גדול, ויצא חדר שינה מושלם. רק מעצב על בעל ראיה יכול לעשות מה ששלומי עשה לבית, יש לי בית בית מהמם,

שלומי התעקש על דברים שבהתחלה לא רציתי, ואני שמחה שהתעקש,  אני הכי מרוצה בעולם”.

עומר וליאת שמר – דירת מחיר למשתכן ראש העין: “שלומי היקר, לפני שנה וחצי יצאנו להרפתקה של קניית דירה ראשונה, למרות כל הלחץ והבלבול, בלי לחשוב פעמיים דפקנו לך על הדלת שתעשה לנו סדר בכאוס. ליווית אותנו יד ביד בכל הבחירות עם החפירות, השאלות והתהיות הרבות שלנו. יצרת לנו בית חם, פרקטי, נוח מעוצב כמו קטלוג. היו רגעים לא פשוטים בדרך שפתרת בקור רוח ונועם ומצאת פתרון גם לדברים שנראו בלתי אפשריים. תודה רבה על הליווי לבית חלומותינו הראשון, בטוחים שנצעד יחד בעתיד שוב. אוהבים, מעריכים ומוקירים תודה על דרך מקצועית, זמינה עם המון הכלה והקשבה”.

איילה ומאיר גרינברג- שיפוץ פנטהאוז בפתח תקווה: “שלומי בוטנסקי המעצב , וארכיטקט – אולטימטיבי!
מצאנו את שלומי דרך המלצה חמה . נפגשנו פעם ראשונה , וידעתי שנצא יחד לדרך, לביצוע הפרויקט: שיפוץ דירה, עם המון פוטנציאל. כל פגישה היתה חוויה :שיחה נעימה, קפה טוב, ותמיד בזמן שקבענו. בתחילת הדרך , קבלנו רישום, אחרי כן תכנית בתלת מימד.
קבענו פגישות לתיאום, לקניית המוצרים, והכל התנהל כשורה, בגמישות, תמיד בזמן!
הצוות שעבד יחד עם שלומי, היו אחראים, ומעולים ,ועמדו בכל הציפיות, גם כשהיו שינויים,הכל זרם. הפועלים הגיעו עם אנרגיות חיוביות, ובשמחה.
התהליך התנהל במשך מספר חודשים, וכולם התנהגו למופת. אין מילים לתאר את המסירות, הדיוק, ויופיה של דירה -בסופו של הפרויקט. זה נשמע טוב מידי? חלומי ? זה באמת נכון! ואמיתי! תודה לך שלומי היקר, לאיציק הקבלן המסור, מאחלים לכל קליינט לקבל אתכם לביתם.” 

תקווה וויקטור עזריה- שיפוץ בבת-ים: “קיבלתי המלצה חמה על שלומי מהחתן שלי, שלומי ליווה אותנו בתהליך השיפוץ של הדירה ונתן מענה בכל עת,

הפרויקט כלל גם עיצוב ותכנון של מטבח ובית מקלחת חדשים בהתאם לבקשות ולשימוש שלנו.

היחס המקצועיות והיצירתיות יצרו לנו תוצאה מרשימה והרגשה טובה. אנחנו לא מפסיקים לקבל פידבקים וממליצים בחום”.

אלון ושלומי בירן- דירת קבלן בפ”ת: “לעבוד עם שלומי זו חווייה! פנינו אליו לעיצוב ותכנון הדירה שלנו, וכל אחד מאיתנו ביקש סגנון אחר.

התחושה שקיבלנו היא ששלומי נתן מענה לבקשות השונות שלנו תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים וקו עיצובי.

היה כיף ונעים לעבוד איתך ברמה האישית והמקצועית, לקחת אותנו בדיוק למקום שרצינו”.

עדי אוליאל- שיפוץ וילה בתל אביב: “שלומי היקר, רציתי להודות לך על התקופה המטורפת שבילינו יחד בשיפוץ הבית שלנו.

זה התחיל עוד לפני הרכישה שבאת לראות את הנכס ואמרת מיד: ״יש פוטנציאל״. הייתי לקוחה קשה, מאתגרת, דעתנית אבל מלאה בסטייל!

ידעתי בדיוק מה אני רוצה ואז אתה ידעת לבוא ולשים לי מראה ולהראות לי בדיוק את ההיפך וגם לשכנע אותי. ומה שהכי מדהים שצדקת. מודה על כל רגע שבחרתי בך ובצוות המדהים שלך לפרוייקט חיי.”

מורן ושחף פליגלטאוב- דירת קבלן בגני תקווה: “שלומי היקר, נכנסת לחיינו כמו רוח סערה וידעת מהרגע הראשון לעשות לנו סדר ולספק הרבה רוגע ושלווה בכל הכאוס שליווה אותנו בעיצוב הדירה. התתקשרות בניינו החלה בשלב מאוחר יחסית כשהדירה כבר עמדה אבל דווקא ברגעים האלו מד הלחץ עלה.
איך לשלב את המטבח עם הסלון? ואיך להתאים את ארונות האמבטיה לשאר הדירה? איך אפשר לספק לדירה טוויסט שלא תהיה משעממת ואיך אפשר להגשים את עצמנו בכל התהליך?

הגענו עם המון חששות ותסכולים והצלחת במהירות ועם הרבה נחישות להאיר לנו את הדרך בעיצוב של הדירה. פתאום הכל היה נראה הרבה יותר ברור, הרבה יותר פשוט. לקחת את כל חלקי הפאזל, שלרגע לא נראו שמתחברים ולהפוך את הבית שלנו למקום הכי שלם שיש.

אין ספק שבזכותך הצלחנו להגשים את החלום ולהפוך את הקן הפרטי למקום שהוא הכי אנחנו. היו רגעים לא קלים, רגעי התלבטות ולא מעט פחדים, אבל הצלחת עם המון תעוזה, אמונה וכתף תומכת לגרום לנו לשבור קירות שרק נבנו, להחליף מרצפות שרק הוצבו  ולקחת את הטעם שלנו ולהציב בתוך הדירה עם הרבה דיוק, עוצמה ויופי.

תודה על זה שלא וויתרת גם שאנחנו היינו קצת סקפטים, תודה שתמיד היית זמין לכל התייעצות ושאלה, תודה על הרעיונות היצירתיים שהגיעו תמיד אחרי הרבה מחשבה וסיפקו התרגשות כל פעם מחדש.
אין ספק שבשבילנו לא היית רק מעצב לדירה, היית גם סוג של פסיכולוג:) אם יש משהו שאנחנו מצטערים עליו, זה שדרכנו לא הצטלבו עוד ביום שחתמנו על חוזה מול הקבלן, אין ספק שזה היה חוסך הרבה רגעים שהם שברנו את הראש.
המחמאות, השבחים והסופרלטיבים לא פוסחים מכל מי שמגיע. על כל פרט הכי קטן דאגת עם המון מחשבה.

לקראת השנה החדשה נאחל שתמשיך להפוך בתים של כל כך הרבה אנשים, ארבע קירות לארמון ולספק חוויה מטורפת של צבעים, רעיונות והגשמת חלומות לכל הלקוחות שלך.

שלומי, אתה אחד, יחיד ומיוחד!
אין ספק שאנחנו זכינו! זכינו במעצב על לדירה, שותף מלא לדרך ובחבר אמיתי לכל החיים. מאחלים לך, שתמשיך לסמן וי ענק על כל מטרה, ולהגשים כל חלום. אוהבים, שחף ומורן” 

Comments are closed.